درباره ما

کانون تبلیغات آزاد با هدف مشاوره، طراحی و اجرای کلیه پروژه‌های تبلیغاتی و بازاریابی در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد.

5سال تجربه
67پروژه انجام شده
17کارکنان

درباره کانون تبلیغاتی آزاد


کانون تبلیغات آزاد با بهره‌گیری از تیم‌های حرفه‌ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری‌های مدرن تبلیغات، بازاریابی و ارتباطات بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند در بازارهای داخلی و خارجی قرار می‌دهد. این شرکت با برخورداری از نیروهای متخصص و مجرب، قابلیت تدوین و ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی، بازاریابی و ارتباطی را داشته و به عنوان یک گروه فعال در عرصه تبلیغات و بازاریابی با راه اندازی مدیریت و نظارت بر شرکت‌های تابعه خود خدماتی خلاقانه، متمایز و مبتنی بر دانش روز به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه می‌دهد. کانون تبلیغات آزاد با استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای دانش تبلیغات، بازاریابی و توسعه بازار مشتریان و مهم­تر از آن ارتقای آگاهی مخاطبان خود داشته باشد.

ارزش‌های کانون تبلیغات آزاد

ما بر این باوریم:

1-  برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راهکارهای موثر و سودمند باشیم.

2-  نظم سازمانی، اخلاق مداری، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیوستن به گروه می‌باشد.

3-  خلاقیت، تعهد، نوآوری و یاد‌گیرنده بودن سازمان، ما را در کار پیشرو ساخته است.

4-  اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرآیند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.

اهداف کانون تبلیغات آزاد

باید بدانیم در دنیای پیشرفته کنونی که هر روزه محصولات و خدمات جدیدی با برندهای مختلف، به بازار مصرف ارائه می‌گردد شناساندن محصول به مصرف‌کنندگان بسیار حیاتی و حائز اهمیت گردیده است و یک سهل‌انگاری کوچک در این امر می‌تواند تبعات و خسارت‌های زیادی برای شرکت در پی داشته باشد بنابراین شرکت‌ها چاره‌ای جز چنگ زدن به یک فرآیند بازاریابی صحیح و اصولی ندارند. بازاریابی در واقع فرآیندی است که به کمک آن می‌توان نگرش مخاطبان هدف را نسبت به محصولات و خدمات خود مثبت کرده و در آن‌ها اشتیاق به مصرف محصولات و خدمات را بر انگیخت اما آیا تاکنون به این امر فکر کرده‌اید که مدیران بازاریابی چگونه می‌توانند این فرآیند را با موفقیت انجام دهند؟

مشاوره بازاریابی یک ابزار اثربخش جهت تدوین مدل بازاریابی مطلوب محصول و خدمات مورد نظر ما در بازار هدفمان است. با استفاده از تکنیک‌های تحقیقات بازاریابی می‌توان به سوالات زیادی پاسخ داد از جمله اینکه:

  1. اندازه بازار ما چقدر است؟
  2. بازار هدف ما در کدام مناطق متمرکز می‌باشد؟
  3. رقبای ما چند درصد سهم بازار را در اختیار دارند؟
  4. میزان آگهی مشتریان از برند ما چقدر است؟
  5. نگرش افراد نسبت به برند ما چگونه است؟

امروزه در کشور ما شاهد این هستیم که شرکت‌های زیادی در حوزه تحقیقات بازاریابی در حال فعالیت هستند و تولیدکنندگان و کارفرمایان به این موضوع پی برده‌اند که تحقیقات بازاریابی از جمله واجبات دنیای تولید و فروش است. با توجه به اینکه مسیر بازار در ایران در سال‌های کنونی به سمت رقابتی شدن پیش می‌رود، تعداد شرکت‌های بیشتری مجبور می‌شوند تا قبل از ورود به بازار جدید خود و یا برای حفظ بازار قدیمی‌شان یک تحقیقات بازاریابی علمی و دقیق انجام دهند تا هم ارزیابی درستی از شرایط پیرامون داشته باشند و هم بدانند جایگاه خودشان نسبت به رقبا کجاست تا بتوانند تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند به همین منظور کانون تبلیغات آزاد بر آن است که با ارائه راهکارهای مناسب و مشاوره صحیح در زمینه تحقیقات بازار و همچنین طراحی و اجرای انواع پروژه‌های تبلیغاتی، زمینه را برای رشد و ارتقای کسب و کارهای تولیدی و خدماتی مشتریان عزیز فراهم نماید.

به رویاهای سپیدتان آزادانه بیاندیشید

team-member

علی ابراهیمی ملاطی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

team-member

سپیده آزاد

مدیر فروش و بازرگانی

team-member

عاطفه رستم زاده

مسئول IT