خدمات ما

چاپ و نصب انواع مش و استیکر با کیفیت‎‌های متنوع بر روی دیوار، شیشه‌‎های فروشگاه‎‌ها و ماشین‎‌های پخش

۱-
استیکر چیست؟
۲-
مش چیست؟
۳-
کاربرد چاپ استیکر و چاپ مش

محصولات استفاده شده

چاپ استیکر و چاپ مش از روش‌های تبلیغاتی موثر و کاربردی هستند که صاحبان کسب و کار می‌توانند برای تبلیغات موثر از آن استفاده کنند.

استیکر چیست؟

متریال مورد استفاده برای چاپ استیکر یا همان چاپ وینیل، pvc است که این جنس ویژه باعث خاصیت ضد آب و رطوبت استیکر شده است، از این رو چاپ استیکر را می‌توان در مکان‎های مختلف بدون هیچ گونه محدودیتی نصب کرد. چاپ استیکر و مش دارای چسب در پشت آن بوده که عملیات نصب آن را آسان ساخته است. چاپ استیکر در دو نوع کلی شیری و شیشه‎ای امکان پذیر است. استیکر شیشه‌ای همانطور که از نام آن مشخص است، پس از چاپ همانند شیشه از دو طرف دید دارد و استیکر شیری دارای زمینه سفید بوده و تصویر در آن از یک طرف دید دارد.

مش چیست؟

مش نیز همانند استیکر دارای جنس pvc است، با این تفاوت که چاپ مش دارای سوراخ‌هایی است که برای عبور نور هستند، از این رو برای مکان‌هایی که نیاز به حفظ نور محیط بوده، استفاده از چاپ مش بسیار مناسب است. چاپ مش کاربرد فراوانی در صنعت تبلیغات دارد و از روش‎‌های تبلیغاتی مناسب محسوب می‌شود. مش هم همانند استیکر خاصیت ضد آب دارد که کاربرد آن را آسان ساخته است.

کاربرد چاپ استیکر و چاپ مش

چاپ مش و استیکر را می‌توان هم برای فضای داخلی و هم فضای خارجی استفاده کرد، جنس خاص استیکر و مش باعث ایجاد قابلیت نصب آسان آن‎‌ها شده است. چاپ مش و استیکر دارای انواع مختلفی است که قابلیت استفاده از آن‎‌ها را در مکان‌های مختلف فراهم کرده است. چاپ‎‌های براق و یا مات می‎‌تواند بسته به میزان نور محیط مختلف انتخاب شوند. آن‎‌ها را می‌توان بر روی شیشه‎‌های مغازه‎‌ها، فروشگاه‎‌ها، ماشین‎‌های پخش و وسایل عمومی نصب کرد به دلیل اینکه بهتر در دید عموم قرار بگیرند.